جشن سازمان توسعه تجارت و روز خبرنگار

من و مادرم و پدرم روز چهارشنبه 21 / 5 / 1388 به دعوت آقای دکتر مهدی غضنفری معاون وزیر بازرگانی  برای شرکت در جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه  و گرامیداشت روز خبرنگار به سالن میلاد در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران رفتیم .

سالن میلاد یک مکان بزرگ برای نمایش فیلم و برپایی همایش است . وقتی وارد سالن میلاد شدیم ، دیدم که در تلویزیون روی سکوی نمایش  برنامه عمو پورنگ و امیر محمد را پخش می کند .

امیر محمد در این برنامه شعرهای زیادی نظیر :  " دنیا دیگه مثل تو نداره " و ....  را می خواند .  چند لحظه بعد فیلمبرداران روی صحنه نمایش آمدند . وقتی فیلمبرداران  دوربین های خود را تنظیم می کردند  ، مجری  برنامه آن شب  آقای  محمود شهریاری  وارد سالن شد . پدرم می گوید منزل ما قبلا متعلق به آقای شهریاری بوده و ما منزلمان را از او خریده ایم  . آقای شهریاری در ابتدای برنامه ورود ما را خیرمقدم گفت و بعد برنامه هایی که قرار بود اجرا شود را اعلام کرد .این برنامه ها شامل نمایش گروه فیتیله ، نمایش فکاهی و تقلید صدا توسط آقای حسن ریوندی  ، کنسرت آقای مجید اخشابی ، مسابقه شعر خوانی و ..... بود .

وقتی آقای شهریاری نام گروه فیتیله را با هیجان گفت ، بعد همه کسانی که در سالن بودند سوت و دست زدند و گروه فیتیله را تشویق کردند تا آنها وارد سالن شدند . از گروه فیتیله آقای  علی فروتن ، حمید گلی و محمد مسلمی آمده بودند . یعنی مجری اصلی برنامه فیتیله آقای مجید قناد نیامده بود .

 گروه فیتیله آن شب برنامه های زیادی  شامل : مسابقه ، ترانه ، نمایش متورسواری و چراغ راهنمایی  را اجرا کردند که با استقبال مردم روبرو شد .

 بعداز برنامه گروه فیتیله ، آقای حسن ریوندی – تقلید کننده صدا – وارد سالن شد  و اول سلام کرد  بعد گفت : چه کسانی طرفدار تیم استقلال و چه کسانی طرفدار تیم پرسپولیس هستند  . جمعیت استقلالی های حاضر در سالن کمتر از پرسپولیسی ها بود .وقتی مردم دست هایشان را بالا بردند برای تیم پرسپولیس یک آهنگ کوتاه پخش شد . بعد چراغ های سالن را خاموش کردند و نورافکن های روی صحنه نمایش را روشن کردند و آهنگ پخش کردند . آقای حسن ریوندی آهنگ های زیادی خواند مانند : دنیا دیگه مثل تو نداره ، انواع آهنگ های هندی ، آهنگ های ناصر عبدالهی و....

اواسط شب نوبت به کنسرت مجید اخشابی رسید  . او آهنگ های جدید خود را خواند و مردم او را تشویق کردند . اولین آهنگ برای سریال تلافی بود . دومی محله بنده نواز ، سومی آهنگ سریال شقایق و ....

آقای محمود شهریاری بعد از برنامه مجید اخشابی ، از پدران داخل سالن خواست  تا به روی صحنه نمایش بیایند  و شعر بخوانند .  وقتی پدران آهنگ های خود را خوانندند ، آقای شهریاری  گفت که هرکس از مردم داخل سالن به یکی از افراد روی صحنه رای بدهند .

بعد آقای شهریاری گفت نوبت به نمایش میمون با نمک رسیده است . در این قسمت برنامه یک میمون  تعلیم دیده که لباس عروس پوشیده بود ولی خودش یک میمون پسر بود ، به روی صحنه آمد  و نمایش های زیادی داد که مردم خندیدند .

آن شب خیلی به من خوش گذشت و یکی از بهترین شب های عمرم بود که به همراه مادرم و پدرم در جشن خبرنگاران شرکت کرده بودیم .

/ 1 نظر / 89 بازدید
سحر

سلام خوبی؟چه خبرا؟خوش میگذره؟با درسا چی میکنی؟راستی این پست آخری که نوشتی تابستان 88 نمیاد.به منم سر بزن[گل]